Arvamused

Suur tänu, kőik on ilus. Käisin täna kohapeal. Jäime kõik rahule. Edasiste kontaktideni.

Suure tänutundega,
Eve koos perega
7.05.15

Käisime emaga vaatamas isa kalmu ja jäime tööga väga rahule, emale meeldis. Meie kõrvalolevate kalmudega ei anna võrreldagi ja piirded annavad ikka väga palju juurde ilule. Aitäh!
Ines Kulasalu
Valga
7.05.15

Piret! Suured tänud nii ilusa ja täiusliku töö eest, olen väga rahul!

Agnes Russak
17.06.14

Tore on teha koostööd oma ala profiga. Ise ei oleks nii suuri muutusi julgenud kohe tegema hakatagi, kuna ei kujuta ju ette, kuidas lõpptulemus võiks jääda. Piretil õnneks on jälle hea ettekujutus ja julgus soovitada ka tavapärasest erinevaid lahendusi. Selle eest suured tänud. Lisaks jagub Piretil ka kuhjaga arusaamist ja kannatlikust nii isikliku ja sensitiivse teemaga tegelemiseks nagu seda on hauaplatsi kujundus. Ta ei kiirusta takka, annab aega mõtetel seedida, aga on samas piisavalt järjepidev, et tulemus kena tuleks. Oleme väga rahul!

Maigi Peeduli
13.11.13

Tere
Olen kalmu kujundamise kursuse läbi lugenud, aga mulle huvipakkuvamad kohad on kavas põhjalikumalt läbi vaadata.
Mulle meeldib ja uusi teadmisi tuleb päris palju juurde 😉

Aitäh!
Meret Liinold
6.03.13

Tere Piret
Tervet kursust ei ole jõudnud veel päris läbi töötada, aga sobranud olen küll.
Igaljuhul olen tänulik, et see mul igal ajal käepärast võtta on.

Parimate soovidega,
Snežana
04.02.2013

Tere, Piret
Väga, väga, väga suured tänud ilusa töö eest.
Olen ülimalt õnnelik, et juhtusin Sinu kodulehte lugema ja, et Sa olid nõus selle töö ka teostama. Suur, suur aitäh veelkord.

Parimate soovidega,
Malle Kaljuma
14.08.12

Tere Piret!
Käisime kalmistul ja kõik on väga ilus,
lausa väga väga. Suur suur aitähh!!!

Maie Viktor
17.08.12

Armas Piret!
Minu vanemate hauaplats oli juba pikka aega mu suur stressiallikas. Omaenese tarkusest olin püüdnud luua sinna meeldiva ja minimalistliku keskkonna taimede ja kivipuruga, kuid mõne aastaga oli kõrvalplatsil olev suur hõbekuusk katnud kõik okastest huumusekihiga, umbrohi vohas ja head mõtted olid otsas.
Sinu kuuest kavandist valisime tütrega meie meelest kõige ilusama välja. Mulle meenutas see veidi Idamaade stiili, oli üsnagi ebatraditsiooniline meie kalmistukultuuris. Kujundusest teostuseni läks paar nädalat ja ma usun, et see hauaplats on nüüd igati vääriline meenutama minu rohenäpust ema. Suur tänu, Piret!

Birute Klaas-Lang
21.06.12

Üle-eelmisel aastal mõtlesin peale suvist surnuaiapüha, miks tehakse esivanemate hauaplatse korda vaid selleks üheks päevaks? Miks ei võiks kalmud ja nende ümbrus olla alati hooldatud ja kenasti kujundatud? Neile küsimustele hakkasin vastust otsima Internetist, kuni sattusin Sinu kalmukujunduse e- kursusele. Peatselt sain kodus, oma arvutis lugeda ja mõelda ning planeerida, milline võiks välja näha suguvõsa iidne hauaplats. Tänan kursuse ja kiirete ning asjalike vastuste eest! Soovitan kindlasti seda e-kursust igaühele, kel huvi ise lähedaste hauaplatsid korda teha. Kursuse läbides saab sellega suurepäraselt ise hakkama!

Janne Pihu Jürisson
9. märts 2012

Tere Piret
Meeldis väga! Matsin isegi urni isa sünniaastapäeval vastavalt Su õpetusele. Tänan veelkord.

Parimatega Odessast,
Tiina Jokinen
21.09.11

Tänu Piret!
Tore, et kalmistul nüüd asjad ühele poole sai ja mul ka hinges rahu. Tore, et Sinu peale sattusin, sest oled üks ütlemata lahe inimene, mulle tundub nagu oleksime sünnist saati tuttavad, Sinust õhkub sellist positiivsust!
Väga tahaksin, et tuleval aastal oleks mul võimalik Sind oma õunapuude kallale kutsuda.

Parimat soovides
Reet
3.09.10

See ei ole võimalik, et üks inimene seda kõike jõuab, kust kogu energia ja tundub, et Sinule antud ööpäev on vähemalt poole pikem kui tavalistel inimestel.
Möödunud suvel süüvisin innukalt Sinu kavanditesse, uurisin taimede pilte, hingeelu ja püüdsin visualiseerida kõike Rahumäe maalapikesel. Olen hauaplatsi kavanditega väga rahul ja juba ootan õiget aega, et Sinuga koos kujundus ellu viia.

Jõudu!
Reet Priilaht
27. aprill 2010

Tere Piret!
Tahan tänada ilusa hauaplatsi kujunduse eest, mis pälvis vanaema sünnipäeval kogu suguvõsa tähelepanu.

Kaunist jõuluaega soovib Taimi
14. detsember 2009